FAQ

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy muszę się rejestrować zanim dokonam zakupów?

Nie, możesz również dokonać zakupów jako gość bez zakładania konta użytkownika. Konto jednak pozwala Ci na przeglądanie swojej historii zamówień i ułatwia powtórne zakupy.

2. Jakie są koszty wysyłki?

Koszty wysyłki naliczane są w zależności od metody wysyłki i wynoszą od 9,90 – 12,99 zł. Przesyłki realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej i Inpost. Zwykle dostarczane są w przeciągu 2-3 dni roboczych od momentu nadania.

3. Czy mogę śledzić przesyłkę?

Tak, po nadaniu otrzymasz powiadomienie z linkiem do śledzenia Twojej przesyłki.

4. Czy realizujecie zamówienia jeśli nie mam adresu do wysyłki w Polsce?

Niestety nie. Wysyłamy tylko na terenie na Polski

5. Nie zdążyłam w ciągu 14 dni odebrać paczki z poczty, czy wyślecie mi jeszcze raz?

Tak, po pokryciu ponownych kosztów wysyłki, paczka zostanie niezwłocznie nadana.

6. Jak długo muszę czekać na przesyłkę?

Ze swej strony realizujemy wysyłkę najszybciej jak to jest możliwe, zgodnie z kolejnością wpływających zamówień. Poczta Polska realizuje doręczenie maksymalnie do 5 dni roboczych, zwykle trwa to krócej ok. 2-3 dni. W przypadku zamówienia zawierającego produkty w przedsprzedaży, czas dostawy zależy od daty wskazanej w opisie produktu.

7. Jak mogę zapłacić za zamówienie?

Korzystamy z bezpiecznego Krajowego Integratora Płatności online Paynow.pl , na który zostaniesz przekierowana przy składaniu zamówienia. Istnieje również opcja dokonania zapłaty poprzez wpłatę na konto.

8. Jak długo czekacie na wpłatę?

Na Twoją wpłatę na konto czekamy do 7 dni, później Twoje zamówienie zostaje anulowane.

9. Mam pytanie, gdzie mogę je zadać?

Napisz do nas na adres sklep@lubieplanowac.pl

10. Jestem blogerem, youtuberem, influencerem mam zaangażowaną społeczność i chcę podzielić się informacjami na temat Waszych produktów. Co mam zrobić?

Dziękujemy za zainteresowanie naszą pracą i tym co u nas powstaje. Napisz konkretnie co chcesz zrobić, by Twoja społeczność się o nas dowiedziała. Ponieważ codziennie dostajemy mnóstwo ofert, odpowiadamy i nawiązujemy współpracę tylko z wybranymi osobami, dlatego zrób to najlepiej jak potrafisz. Być może to właśnie do Ciebie się odezwiemy!

Have no product in the cart!